Wydarzenia

Warsztaty

Podczas warsztatów tematycznych zapoznasz się z szerszym materiałem niż na zajęciach regularnych. Skondensowana treść, nowe inspiracje i wyzwania na przyszłość – to wszystko czeka na Ciebie na naszych warsztatach, sprawdź jak brzmi odpowiedź Swing Avenue na pandemiczne czasy!

WEEKEND W SWING AVENUE

Kameralne grupy do 12 osób, rejestracja w swoich stałych parach i brak zmian podczas zajęć lindy, zawsze dostępny blok authentic jazz, przestronna sala taneczna oraz zachowany reżim sanitarny sprawią, że poczujesz się bezpiecznie. Dwa uniwersalne poziomy zaawansowania: open i advanced.

Najbliższe warsztaty w weekend 13-14 lutego 2021, czekają na Ciebie następujące tematy:

  • Can you feel the… music today? (lindy open/advanced)
  •  Hellzapoppin’ State Of Mind (lindy advanced
  • 20’s Charleston – bezpłatna lekcja pokazowa z Victorią (authentic jazz)
  • Full Body Movement (authentic jazz)
ZAREZERWUJ MIEJSCE

ZIMA Z MIAMI – WARSZTATY BALBOA

Warsztaty tematyczne na 2 poziomach zaawansowania: intermediate & advanced i advanced. Łącznie 6h szurania pod okiem Majów! To wszystko w mniejszych grupach w trosce o zdrowie uczestników – max. 12 par. Warsztaty zaprojektowanie z myślą o doświadczonych tancerzach – edycja w stałych parach. World of Lollies, Pure Bal Madness, Toss Out Dissected i Out & In Laboratory to nasze propozycje na weekend 20-21 lutego 2021!

Mamy ostatnie miejsca na (pozostałe grupy – waiting list):

  • Toss Out Dissected (advanced)
  • Out & In Laboratory (advanced)

 

Wcześniejsze wydarzenia:

 

 

Practice

Wpadnij potańczyć w niezobowiązującej atmosferze. Wymieniaj doświadczenia z innymi tancerzami, skorzystaj z pomocy naszych instruktorów. Zaplanuj swój trening i zajrzyj na salę. Spotykamy się w różnych terminach i lokalizacjach.

Zazwyczaj wspominamy o practice na zajęciach regularnych i na naszym fanpage’u na fejsie! 

Sprawdź najbliższe wydarzenia:

Ze względu na sytuację epidemioologiczną practice’y nie będą odbywać się do odwołania, jeśli chcesz otrzymać przypomnienie o najbliższym wydarzeniu prosimy o krótkiego maila na adres: kontakt@swingavenue.pl

Imprezy

Tak się składa, że mamy już za sobą pierwszą zorganizowaną przez Swing Avenue potańcówkę w salach Studia Tańca Rytm na Woli, format kameralnej swingowej domówki sprawdził się wzorowo, dlatego czekamy na lepsze czasy i na bieżąco będziemy informować o kolejnych inicjatywach, już przebieramy nóżkami…

Zapraszamy również do współpracy lokale z porządnym parkietem i klimatycznym wnętrzem, którym jazz gra w sercach. Jeśli znasz takie miejsce i chcesz tam tańczyć, zgłoś nam ten zbieg okoliczności, chętnie dołożymy swoją cegiełkę w postaci realizacji Twojego marzenia o potańcówce w ulubionym miejscu!

Festiwale

Shout It Loud 2020 przełożony na bardziej sprzyjąjący tańcom termin!

Organizujemy go wspólnie z fundacją Capital Swing, szkołą Shim Sham oraz ekipą Warsaw Swing Alliance! Aż cztery dni wypełnione radością z tańca i muzyką na żywo w wykonaniu fenomenalnych bandów z Łodzi i Krakowa. Ci ludzie naprawdę wiedzą jak rozgrzać parkiet do czerwoności, a nikt nie potrafi tego lepiej wykorzystać niż my – warszawscy tancerze, szykuj się na eksplozję emocji! Sprawdź szczegóły na stronie wydarzenia: