Wydarzenia

Warsztaty

Podczas warsztatów tematycznych zapoznasz się z szerszym materiałem niż na zajęciach regularnych. Skondensowana treść, nowe inspiracje i wyzwania na przyszłość – to wszystko czeka na Ciebie na naszych warsztatach, sprawdź jak brzmi odpowiedź Swing Avenue na pandemiczne czasy!

WEEKEND W SWING AVENUE VOL. 2 – ZBIERAMY ZAPISY

Kameralne grupy do 12 osób, rejestracja w swoich stałych parach i brak zmian podczas zajęć lindy, zawsze dostępny blok authentic jazz, przestronna sala taneczna oraz zachowany reżim sanitarny sprawią, że poczujesz się bezpiecznie. Dwa uniwersalne poziomy zaawansowania: open i advanced. Najbliższe warsztaty 5-6 grudnia, natomiast kolejne już 12-13 grudnia 2020.

Tematyka Weekendu w Swing Avenue vol.2 (5-6 XII 2020):

  • Trzy rodzaje swing outów: tysiąc różnic mimo jednej nazwy – (1,5h lindy – open/advanced dla par)
  • Choreografia Lindy Chorus: lindy, charleston i authentic jazz – (1,5h lindy – open dla par)
  • Charleston challenge: niby te same kicki, ale różne dynamiki (1,5h lindy – advanced dla par)
  • Soft Shoe: jak bawić się rytmami w oparciu o elementy stepowania? (1,5h authentic jazz – solo)
DOŁĄCZ DO NAS

 

KONRAD & AGNIESZKA: SLOW DANCE WEEKEND

Niezwykle rzadka okazja, by uczyć się od wirtuozów slow dance, bluesa i slow lindy! Odwiedzą nas wspaniali tancerze i instruktorzy międzynarodowej renomy, źródło wiedzy i inspiracji – Konrad Pruśniewski i Agnieszka Pluwak! Mamy ostatnie miejsca na slow lindy na poziomie intermediate – kliknij na grafikę:

Wcześniejsze wydarzenia:

 

 

Practice

Wpadnij potańczyć w niezobowiązującej atmosferze. Wymieniaj doświadczenia z innymi tancerzami, skorzystaj z pomocy naszych instruktorów. Zaplanuj swój trening i zajrzyj na salę. Spotykamy się w różnych terminach i lokalizacjach.

Zazwyczaj wspominamy o practice na zajęciach regularnych i na naszym fanpage’u na fejsie! 

Sprawdź najbliższe wydarzenia:

Ze względu na chwilowe zawieszenie zajęć, practice’y nie będą odbywać się do odwołania, jeśli chcesz otrzymać przypomnienie o najbliższym wydarzeniu prosimy o krótkiego maila na adres: kontakt@swingavenue.pl

Imprezy

Tak się składa, że mamy już za sobą pierwszą zorganizowaną przez Swing Avenue potańcówkę w salach Studia Tańca Rytm na Woli, format kameralnej swingowej domówki sprawdził się wzorowo, dlatego czekamy na lepsze czasy i na bieżąco będziemy informować o kolejnych inicjatywach, już przebieramy nóżkami…

Zapraszamy również do współpracy lokale z porządnym parkietem i klimatycznym wnętrzem, którym jazz gra w sercach. Jeśli znasz takie miejsce i chcesz tam tańczyć, zgłoś nam ten zbieg okoliczności, chętnie dołożymy swoją cegiełkę w postaci realizacji Twojego marzenia o potańcówce w ulubionym miejscu!

Festiwale

Shout It Loud 2020 przełożony na bardziej sprzyjąjący tańcom termin!

Organizujemy go wspólnie z fundacją Capital Swing, szkołą Shim Sham oraz ekipą Warsaw Swing Alliance! Aż cztery dni wypełnione radością z tańca i muzyką na żywo w wykonaniu fenomenalnych bandów z Łodzi i Krakowa. Ci ludzie naprawdę wiedzą jak rozgrzać parkiet do czerwoności, a nikt nie potrafi tego lepiej wykorzystać niż my – warszawscy tancerze, szykuj się na eksplozję emocji! Sprawdź szczegóły na stronie wydarzenia: