Wydarzenia

Warsztaty

Podczas warsztatów tematycznych zmierzysz się z obszerniejszym materiałem niż na zajęciach regularnych. Skondensowana treść, nowe inspiracje i wyzwania na przyszłość – to wszystko czeka Cię na naszych szkoleniach organizowanych w weekendy. Stworzyliśmy nowy cykl wydarzeń z instruktorami Swing Avenue – Dance Session:

  • ponad 15 godzin wiedzy od piątku do niedzieli
  • zajęcia w formie warsztatów, wspólne sesje treningowe, przestrzeń na feedback
  • długie wieczorne rozmowy w formie evening talk lub debaty eksperckiej
  • materiał do ćwiczeń na wiele tygodni

Najbliższa sesja już 12-14 stycznia 2024 – Dance Session: Fascinating Rhythm, brak miejsc

Practice & Jam

Wpadnij potańczyć w niezobowiązującej atmosferze. Wymieniaj doświadczenia z innymi tancerzami, skorzystaj z pomocy naszych instruktorów. Zaplanuj swój trening i zajrzyj na salę. Spotykamy się mniej więcej raz w miesiącu w różnych terminach i lokalizacjach. Zależy nam, by wspólnie pobyć na parkiecie, poćwiczyć materiał z ostatniego miesiąca zajęć, poznać się lepiej i podejrzeć jak tańczą pozostali uczestnicy formatu. Zazwyczaj wspominamy o practice’ach na zajęciach regularnych i na naszym fanpage’u na fejsie!

Imprezy

Organizujemy klimatyczne wieczorne potańcówki w całej Warszawie, m. in. na Bielanach, Woli, Mokotowie i Pradze Północ. Współpracujemy z instytucjami kultury, innymi szkołami tańca oraz przestrzeniami eventowymi i na ten jeden wieczór przenosimy się w czasie, by poczuć niezwykłą atmosferę lat 30. XX wieku w formie niezobowiązującej domówki. Brzmi pięknie? Podczas naszych imprez grają doświadczeni dj-e dbający o nastrój uczestników różnorodnością muzyki: od spokojnych lirycznych utworów po szaleńcze jamowe tempa. Tańczymy mniej więcej 1 na 8 tygodni.

Zapraszamy do współpracy lokale z porządnym parkietem i klimatycznym wnętrzem, lokale, którym jazz gra w sercach. Jeśli zaś Ty znasz takie miejsce i chcesz tam zatańczyć, zgłoś nam ten zbieg okoliczności, chętnie dołożymy swoją cegiełkę w postaci realizacji Twojego marzenia o potańcówce w ulubionym miejscu!

Festiwale

 

Dział w budowie