Wydarzenia

Warsztaty

Podczas warsztatów tematycznych zmierzysz się z obszerniejszym materiałem niż na zajęciach regularnych. Skondensowana treść, nowe inspiracje i wyzwania na przyszłość – to wszystko czeka Cię na naszych warsztatach organizowanych w weekendy. Stworzyliśmy 4 cykle wydarzeń z instruktorami Swing Avenue oraz zaproszonymi gośćmi:

  • Bal Avenue – warsztaty balboa na dwóch poziomach zaawansowania, poruszające tematykę zarówno pure bal, jak i bal swingową (stali bywalcy: Joanna i Mateusz Majowie)
  • Slow Dance i Blues – weekend pełen slow dance, slow lindy oraz różnych rodzajów bluesa (wirtuozi slow: Konrad Pruśniewski i Agnieszka Pluwak)
  • Weekend w Swing Avenue – warszataty w niewielkich grupach nastawione na indywidualny feedback i poszerzanie horyzontów
  • Drill The Skill – zajęcia zorganizowane wokół jednego określonego tematu pozwalające bardzo dokładnie zagłębić się w detale

Więcej informacji wkrótce, pierwsze wydarzenia już tej jesieni!

Practice & Jam

Wpadnij potańczyć w niezobowiązującej atmosferze. Wymieniaj doświadczenia z innymi tancerzami, skorzystaj z pomocy naszych instruktorów. Zaplanuj swój trening i zajrzyj na salę. Spotykamy się w różnych terminach i lokalizacjach, by wspólnie pobyć na parkiecie i podejrzeć jak tańczą pozostali uczestnicy formatu. Zazwyczaj wspominamy o practice na zajęciach regularnych i na naszym fanpage’u na fejsie!

Imprezy

W okresie wakacyjnym spontanicznie organizujemy wieczorne plenerowe potańcówki w Parku Szymańskiego na warszawskiej Woli. Piękna zieleń, zachód słońca, chłodne powietrze znad pobliskiego strumienia i dźwięki swingowej muzyki stwarzają niesamowitą aurę! Kiedy następna potańcówka? Napisz do nas!

Zapraszamy również do współpracy lokale z porządnym parkietem i klimatycznym wnętrzem, którym jazz gra w sercach. Jeśli znasz takie miejsce i chcesz tam tańczyć, zgłoś nam ten zbieg okoliczności, chętnie dołożymy swoją cegiełkę w postaci realizacji Twojego marzenia o potańcówce w ulubionym miejscu!

Festiwale

Shout It Loud 2021 już w połowie września: 9-12 IX

Organizujemy go wspólnie z fundacją Capital Swing, szkołą Shim Sham, ekipą Warsaw Swing Alliance w partnerstwie ze szkołą Swingout.pl! Aż cztery dni wypełnione radością z tańca i muzyką na żywo w wykonaniu fenomenalnych bandów z Łodzi i Krakowa. Ci ludzie naprawdę wiedzą jak rozgrzać parkiet do czerwoności, a nikt nie potrafi tego lepiej wykorzystać niż my – warszawscy tancerze, szykuj się na eksplozję emocji! Szczegóły na stronie wydarzenia: